Kategorie

Płatności

Pościel Sklep Internetowy

Andropol, Greno pościel satynowa. Oferujemy najwyższej jakości pościel, między innymi: pościel satynowa Andropol, bawełna, pościel z kory, pościel satyna z bawełną, pościel dziecięca, koc wełniany. Oferowane przez nas komplety pościeli dostępne są w różnych rozmiarach – 140x200, 160x200, 180x200, 200x220. Sklep internetowy z pościelą FEDO gwarantuje najwyższą jakość produktów.

Ręczniki Sklep Internetowy

Greno ręczniki. Oferowane przez nas ręczniki produkowane są z najwyższej jakości materiałów i zachwycają swoim wzornictwem. W ofercie znajdziecie Państwo eleganckie ręczniki kuchenne, ręczniki plażowe, koc wełniany, Greno ręczniki w różnych wymiarach i wiele innych. Ponadto wykonujemy hafty na ręczniki.

Kołdry Sklep Internetowy

Sklep internetowy oferuje wygodne i komfortowe kołdry antystresowe, antyalergiczne, całoroczne, koc wełniany i kołdry z owczej wełny.

Sklep internetowy z pościelą

INFOLINIA: 0 801 000 839

w godzinach 8.00-17.00

tel.+48 (0-22) 42 82 059

fax.+48 (0-22) 751 38 98

czas oczekiwania

Czas oczekiwania

Czas oczekiwania na przesyłkę = czas kompletowania przesyłki + czas jej dostawy

Na czas, po którym przesyłka trafi do Twoich rąk, składa się czas potrzebny nam na jej skompletowanie i czas potrzebny poczcie lub kurierowi na jej dostarczenie.

Czas kompletowania przesyłki

To czas, który upłynie od przyjęcia przez nas zamówienia do wysłania paczki ze sklepu.

Zamówienie płatne kartą jest przyjęte do realizacji w chwili, gdy karta zostanie zautoryzowana.

Zamówienie płatne systemem DotPay jest przyjęte do realizacji w chwili, gdy kwota na koncie DotPay zostanie autoryzowana.

Zamówienia płatne przelewem lub za pobraniem, składane przez klientów, którzy już raz u nas kupowali, zaczynamy realizować natychmiast, gdy tylko do nas dotrą.

Zamówienia płatne przelewem lub za pobraniem, składane przez klientów, którzy kupują u nas po raz pierwszy, przyjmujemy do realizacji w chwili otrzymania ich potwierdzenia.

Zamówienia płatne przelewem elektronicznym zaczynamy realizować w chwili, gdy otrzymamy potwierdzenie o otrzymaniu płatności, czyli maksymalnie na drugi dzień.

Ponieważ towary w naszym sklepie różnią się od siebie pod względem czasu jaki jest nam potrzebny by przygotować je do wysyłki, czas kompletowania całego zamówienia szacujemy na podstawie tego, jak długo może zająć nam przygotowanie produktu, na który trzeba czekać najdłużej.

Dlatego jeśli zależy Ci na czasie, podziel swoje zamówienie. Informacja o tym, jak szybko jesteśmy w stanie przygotować do wysłania konkretny towar podajemy przy jego opisie "wysyłamy w ciągu".

Czas dostawy:

Paczki na terenie kraju są dostarczane przez Pocztę Polską w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką priorytetową lub 3-5 dni roboczych przesyłką ekonomiczną oraz przesyłkami kurierskimi w ciągu 1 dnia roboczego od dnia wysłania z naszego magazynu.

Możesz także sam wybrać dogodny dla Ciebie termin wysłania zamówienia. Może to być dowolny termin, nieprzekraczający jednak 3 miesięcy od dnia złożenia zamówienia. Wyślemy je po skompletowaniu, nie wcześniej niż w wybranym przez Ciebie dniu.

Zarówno czas realizacji zamówienia, jak i czas dostawy, podajemy, licząc tylko dni robocze.

Szczegóły

wysyłamy w ciągu 24 h

Towar tak oznaczony mamy w naszym magazynie, prawdopodobnie zdążymy wysłać go w ciągu 24 godzin (1 dzień roboczy) od chwili zamówienia. Prosimy szczególnie dokładnie sprawdzić wszystkie dane, wypełniając formularz z zamówieniem - takie towary wysyłamy niemal natychmiast i może nie być już okazji, by wprowadzać zmiany. Jeśli zamówienie obejmuje większą liczbę sztuk  tego samego produktu, może się zdarzyć, że nasz zapas się skończy i będziemy musieli część sprowadzić od dostawcy, wtedy czas kompletowania paczki się wydłuży, o czym zawsze informujemy osobnym e-mailem lub telefonicznie

wysyłamy w ciągu 3-5 dni

Tego towaru nie mamy w naszym magazynie - sprowadzamy go od stałego dostawcy.

wysyłamy w ciągu 7 lub 14 dni

Tego towaru nie mamy w naszym magazynie, a dostawca potrzebuje czasu by go nam dostarczyć.

towar trudno dostepny, do 40 dni (towar sprowadzany na zamówienie)

To towar specjalny - nie możemy zadeklarować z góry, jak szybko go zdobędziemy. Często jest to towar, który na nasze życzenie dystrybutor sprowadza zza granicy lub towar niskonakładowy, który jest produkowany  w większym nakładzie dopiero, gdy dystrybutor zbierze odpowiednią liczbę zamówień. Zakładamy, że jego sprowadzenie lub wyjaśnienie tego, czy i kiedy będzie dostępny nie powinno potrwać dłużej niż 40 dni roboczych. Wraz z dostawcą dokładamy wszelkich starań, żeby stało się to szybciej. Może się jednak zdarzyć, że czas ten się wydłuży. Sporadycznie może się także okazać, że zdobycie tego towaru będzie w ogóle niemożliwe, jeśli w tym czasie dostawca wycofał się z jego sprzedaży. Z góry przepraszamy. Taki towar po jakimś czasie może wrócić do oferty, jeśli znów pojawi się szansa na jego sprowadzenie. Z uwagi na nieokreślony czas oczekiwania na towar sprowadzany na zamówienie sugerujemy nie łączyć go w jednym zamówieniu z innymi towarami.

towar niedostępny

Towaru nie można w tej chwili zamówić. Nie mają go już nasi dostawcy. Pozostaje liczyć na wznowienie.. Czasem pojedyncze egzemplarze mogą zwrócić klienci. Nie możemy jednak obiecać, że ta pozycja ponownie pojawi się w sprzedaży.

Na bieżąco aktualizujemy informacje o dostępności towarów. Niestety czasem dochodzi do sytuacji, kiedy mimo wcześniejszych deklaracji dostawca odmawia realizacji naszego zamówienia lub się z nią spóźnia. Tym samym my nie możemy się wywiązać z podjętego zobowiązania. W takich wypadkach zawsze informujemy o tym klienta mailem, dając mu możliwość decyzji, czy nadal chce czekać na spóźniający się towar, czy też anulować całe zamówienie.