Kategorie

Płatności

Pościel Sklep Internetowy

Andropol, Greno pościel satynowa. Oferujemy najwyższej jakości pościel, między innymi: pościel satynowa Andropol, bawełna, pościel z kory, pościel satyna z bawełną, pościel dziecięca, koc wełniany. Oferowane przez nas komplety pościeli dostępne są w różnych rozmiarach – 140x200, 160x200, 180x200, 200x220. Sklep internetowy z pościelą FEDO gwarantuje najwyższą jakość produktów.

Ręczniki Sklep Internetowy

Greno ręczniki. Oferowane przez nas ręczniki produkowane są z najwyższej jakości materiałów i zachwycają swoim wzornictwem. W ofercie znajdziecie Państwo eleganckie ręczniki kuchenne, ręczniki plażowe, koc wełniany, Greno ręczniki w różnych wymiarach i wiele innych. Ponadto wykonujemy hafty na ręczniki.

Kołdry Sklep Internetowy

Sklep internetowy oferuje wygodne i komfortowe kołdry antystresowe, antyalergiczne, całoroczne, koc wełniany i kołdry z owczej wełny.

Sklep internetowy z pościelą

INFOLINIA: 0 801 000 839

w godzinach 8.00-17.00

tel.+48 (0-22) 42 82 059

fax.+48 (0-22) 751 38 98

Jak wybrać idealny ręcznik?

Kolorystyka w łazience

Ręczniki to ważny element dekoracji wnętrza i najprostszy sposób na zmianę wystroju. Wystarczy do ich koloru dobrać świece czy doniczki kwiatów, aby uzyskać niepowtarzalny i zaskakujący efekt. Kąpiel w ładnym pomieszczeniu stanie się prawdziwą przyjemnością. Ręczniki możemy dostosować do ogólnej tonacji, w jakiej urządzona jest łazienka lub odwrotnie - dobrać na zasadzie kontrastu.

Piękno i porządek

Najczęściej decydujemy się na wariant pierwszy i staramy się wybrać produkt, który stanie się uzupełnieniem całości i nie będzie wnosił niepotrzebnego chaosu. Takie rozwiązanie jest z całą pewnością odpowiednie dla osób, które cenią tradycyjną elegancję, nie lubią mieszania różnych stylów, a w łazience chcą się po prostu zrelaksować. Specjalnie dla tych klientów Greno stworzyło kolekcje w ponadczasowych brązach, bieli i beżach. Należą do nich ręczniki Special i Davos. Zaskakująco dobre efekty przynosi jednak przełamanie monotonii wystroju poprzez wybranie ręczników w nasyconych barwach i dopasowanie do nich pozostałych łazienkowych dodatków, np. doniczek na kwiaty, ozdobnych figurek, świec, mydelniczek. Wśród ręczników Greno znajdziemy szeroki wybór nadających się do tego turkusów, fioletów, róży i pistacji, np. ręczniki Zoom, Botania, Yena New Także to, czy wybierzemy ręcznik klasyczny, czy też z ozdobną bordiurą, ma duże znaczenie przy urządzaniu łazienkowego wnętrza. Jeśli naszą łazienkę zdominowały bogate ornamenty czy jaskrawe wzory na kafelkach, pięknie będą się prezentowały w takiej przestrzeni ręczniki jednobarwne, klasyczne. I odwrotnie – do jedno lub dwubarwnych kafelek bez zbyt licznych decorów można dobrać piękne ręczniki z secesyjnym wzorem, jak Coimbra lub z kwiatami na bordiurze jak Diament i Borneo. Niepowtarzalny wygląd ręczników, o których pięknie decyduje faktura bordiury, takich jak Alvor, najlepiej zostanie podkreślony w łazienkach bez bogatych zdobień na kafelkach.

Praktyczne zasady

Wybierając ręczniki pamiętajmy, że nie są to produkty, które musimy użytkować przez długie lata. Możemy je zmieniać w zależności od nastroju, mody, pory roku. Będziemy w stanie szybko zmienić wygląd łazienki, gdy zakupimy różne rozmiary ręczników z kilku wybranych kolekcji i będziemy je wymieniać seriami. Nie tylko nie znudzimy się wtedy monotonnym wnętrzem, ale także zachowamy niezbędną higienę, gdyż lepiej będziemy widzieć, kiedy czas na wypranie ręczników. Jeśli mamy dużą rodzinę, w pośpiechu łatwo jest sięgnąć po cudzy ręcznik. Warto więc przypisać każdemu członkowi rodziny produkt w innym kolorze. Takie dopasowanie nie musi oznaczać chaosu w łazience, jeśli zdecydujemy się na barwy, które do siebie pasują. Także wybranie ręczników z bogatymi wzorami, np. dopasowanych do naszego hobby, jak Galop i Sport, jesteśmy w stanie ładnie zestawić gustownie z innymi ręcznikami, w tej samej tonacji kolorystycznej. Aby zupełnie uporządkować łazienkową przestrzeń można także dobrać do ręczników szlafroki z tych samych kolekcji. Efekt murowany.