Kategorie

Płatności

Pościel Sklep Internetowy

Andropol, Greno pościel satynowa. Oferujemy najwyższej jakości pościel, między innymi: pościel satynowa Andropol, bawełna, pościel z kory, pościel satyna z bawełną, pościel dziecięca, koc wełniany. Oferowane przez nas komplety pościeli dostępne są w różnych rozmiarach – 140x200, 160x200, 180x200, 200x220. Sklep internetowy z pościelą FEDO gwarantuje najwyższą jakość produktów.

Ręczniki Sklep Internetowy

Greno ręczniki. Oferowane przez nas ręczniki produkowane są z najwyższej jakości materiałów i zachwycają swoim wzornictwem. W ofercie znajdziecie Państwo eleganckie ręczniki kuchenne, ręczniki plażowe, koc wełniany, Greno ręczniki w różnych wymiarach i wiele innych. Ponadto wykonujemy hafty na ręczniki.

Kołdry Sklep Internetowy

Sklep internetowy oferuje wygodne i komfortowe kołdry antystresowe, antyalergiczne, całoroczne, koc wełniany i kołdry z owczej wełny.

Sklep internetowy z pościelą

INFOLINIA: 0 801 000 839

w godzinach 8.00-17.00

tel.+48 (0-22) 42 82 059

fax.+48 (0-22) 751 38 98

recenzje


 Recenzje i opinie pomagają wielu internautom w wyborze odpowiedniego produktu. Pomóż innym użytkownikom sklepu internetowego fedo.pl dokonać właściwego wyboru. Powiedz innym, które produkty warto zakupić, a których nie.

Skrócony regulamin konkursu

  1. Załóż konto na stronie fedo.pl i zaloguj się.
  2. Napisz przynajmniej jedną rzetelną recenzję produktu, który zakupiłeś, znasz i używasz. Może to być zarówno opinia pozytywna na temat produktu, jak i negatywna.
  3. Jeśli Twoja recenzja ukaże się na stronie masz szansę na wygranie atrakcyjnej nagrody.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dodanie recenzji będąc zalogowanym na stronie fedo.pl. W konkursie biorą pod uwagę jedynie recenzje oznaczone przez moderatora jako "rzetelna recenzja". Co miesiąc nagradzamy:

  • Autora  najlepszej  recenzji produktów – darmowymi  zakupami  za  kwotę   100,00 zł

Prawidłowa recenzja konkursowa powinna zawierać następujące informacje:

  • wrażenia z użytkowanie produktu
  • dlaczego wybrałeś ten produkt
  • dlaczego warto/nie warto kupić ten produkt

Przykładowe  recenzje  recenzji

Poszukiwałem ręczników   na prezent , w tym przedziale cenowym nie ma nic ciekawszego. Ręcznik ten  jest sprzedawany w kilku rozmiarach  i kolorach , więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Prześcieradło  : Bardzo miły i delikatny  materiał , należy się za to duży plus

 

Możesz  swoje  szanse  zwiększyć  oceniając  nasz sklep  z jednej  z porównywarek   cenowych